Villa Kai
Villa Kai
Villa Kai

Villa Kai Kalkan - Antalya

 • 3 bedrooms
 • 3 bathrooms
 • Sleeps 6
 • Swimming Pool: 4 mt, 9 mt, 1,55 cm

₺40,000 - ₺60,000

Weekly prices between

Description

Villa Kai is a 3 bedroom luxury concept villa in Kalkan. Our villa, which has a spectacular sea view is located near the center of Kalkan. By private car, our villa with a sea view is 5-6 minutes from Kalkan center. Our villa has a salt water infinity pool. In addition, there is a jacuzzi in the pool. The pool is surrounded by an electric awning and is one of our more conservative options. The curtains in our villa are controlled by a system, and there are dressing rooms in two of the bedrooms. Our villa also has a laundry room.Note: There is a security system in place around the garden. - Our villa has a closed parking lot. - Between 09.00 and 18.00 in the morning, 1 attendant is present...

Villa Kai is a 3 bedroom luxury concept villa in Kalkan. Our villa, which has a spectacular sea view is located near the center of Kalkan. By private car, our villa with a sea view is 5-6 minutes from Kalkan center. Our villa has a salt water infinity pool. In addition, there is a jacuzzi in the pool. The pool is surrounded by an electric awning and is one of our more conservative options. The curtains in our villa are controlled by a system, and there are dressing rooms in two of the bedrooms. Our villa also has a laundry room.

Note: There is a security system in place around the garden. - Our villa has a closed parking lot. - Between 09.00 and 18.00 in the morning, 1 attendant is present to meet our guests' market and restaurant needs in the area where the villa is located. They can contact him for assistance. - A free taxi ride to and from the center is a one-time offer.

Bedrooms

1st Bedroom: A double bed, a vanity table, an air conditioner, a wardrobe, bedside tables, and an en-suite bathroom with a jacuzzi.

2nd Bedroom: A double bed, a make-up table, an air conditioner, a wardrobe, bedside tables, and an en-suite bathroom.

3rd Bedroom: A double bed, a make-up table, air conditioning, a wardrobe, bedside tables, and an en-suite bathroom. The third bedroom is located outside (next to) our villa's entrance door and has no sea view.

Living Room: The living room features a luxury sofa set, plasma television, satellite receiver, air conditioner, and dining table.

Kitchen: Our kitchen includes a refrigerator, washing machine, dishwasher, built-in oven, built-in 4-burner stove, toaster, microwave oven, kettle (kettle), dinnerware for 8 people, and kitchen utensils.

Pool Dimensions: 9 m in length. 4 m in width There is a 150 cm deep infinity pool with a sea view.

Cleaning and Maintenance: The villa will be handed to you fully cleaned and prepared and will later be cleaned once per week during your stay. If you request extra cleaning, new sheets, pillowcases, etc. those will be provided by the staff looking after our villa and will be charged as an extra fee. 

Deposit: A deposit of 7.500 TL is required at the entrance to the villa. The villa/apartment will be checked 10 minutes before the departure from the villa. The deposit will be returned to our guests if there are no problems, such as damage or broken or lost items.

Notice

Our company receives its payments via EFT/Money Transfer/Swift or online credit card payment to its corporate bank account.

Distances

 • Restaurant
  1 km
 • Market
  1 km
 • Sea
  2 km
 • Bus stop
  2,5 km
 • Hospital
  2,5 km
 • Centrum
  2 km
 • Airport
  127 km
Directions

Amenities

 • Damage deposit:
  ₺7500
 • :
  -
 • Suitable for babies
 • Suitable for kids
 • Events are not allowed
 • No smoking
Air Conditioner
Balcony
Carpark
Satellite
Jacuzzi
BBQ
WiFi
Full Furniture
Shower Cabin
Iron
Sheltered Pool
Garden
En-suite Bathroom
TV / DVD
Microwave
Kettle
Toaster
Dishwasher
Fridge
Hairdryer
Safe

Sik Sorulanlar

Villa kiralama yapacak olduğunuz bölgeler oldukça güvenli olup her yıl binlerce aile bu bölgelerde tatillerini güvenli bir şekilde geçirmektedirler. Sizin kendi evinizin güvenlik seviyesi ne kadar ise kiraladığınız villanın da güvenlik seviyesi o kadardır.

Tüm Kiralık villalarımızda havuz ve bahçe bakımı günlük yapılmaktadır. Sabah erken saatlerde bütün işlemler tamamlanmış olup kullanıma hazır hale getirilmektedir. Havuza girerken aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs. nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmeli. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devirdaim yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Villalarımızda temizlik, müşteri giriş ve çıkış saatleri arasında yapılmakta olup her villada yedek çarşaf ve yastık kılıfı bulundurulmaktadır. Haftalık kiralamalarda hafta içerisinde temizlik ekstra ücrete tabidir ve bu ücret her villaya göre farklılık göstermektedir. Kiralık villalarımızda iki hafta veya daha uzun süre kalan müşterilerimiz isterse haftada bir temizlik ücretsiz yapılmaktadır.

Günlük kiralama ücretleri gecelik olarak hesaplanır. Örneğin pazartesi girişli bir rezervasyonda bir sonraki pazartesi çıkış yapılır. Villaların sayfamızda belirtilen fiyatlar villanın farklı aylara göre haftalık fiyatlarıdır. Bayram tatili fiyatları içinde bulunduğu ayın fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. Villa Fiyatın hesaplanması için gerekli durumlarda çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasar depozitosu; villa kiralama süresi boyunca villa ve içindeki eşyalarda oluşabilecek muhtemel zararlar için geçici olarak rezervasyon başlangıcında villa sahibine nakit olarak verilir, villada herhangi, bir hasar ve zayi oluşmamışsa rezervasyon bitiminde iade edilir.

Depozitonun iade edilmiş olması ya da hasarın talep edilmemiş olması, villa sahibinin daha sonra tespit ettiği hasarların müşteriden talep etmeyeceği anlamına gelmez. Villaya girişte depozito alınmasa bile villada hasar oluşmuşsa villa sahibi hasarın tazmini isteyebilir.

Akdeniz Villam Depozito ile ilgili hiçbir ihtilafta taraf ve sorumlu değildir. Konu müşteri ve villa sahibi arasındadır.

Aksi belirtilmediği sürece villaya giriş saati 16.00, çıkış saati ise 10.00’dır.

Villanın konaklama kapasitesi ne kadardır?Giriş çıkış saatleri villa sahibinin onay vermesi durumunda villanın müsaitlik durumuna göre esnetilebilir. Giriş ve çıkış saatlerinde aksama yaşanmaması için villa sahibi ve firmamız ile mutlaka irtibata geçiniz.

Giriş ve çıkış saatleri arasında geçen 6 saatlik süre villanın sizden sonra gelecek misafirlerimiz için ayrılan temizlik süresidir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Villanın; sitemizde belirtilen konumu yaklaşık olarak belirtilmiş olup çok az da olsa sapma payı olabilir. Plaj, market, restoran gibi konumlara olan uzaklıklar bilgilendirme amaçlı olup yaklaşık olarak mesafelerdir, 150-250 metreyi geçmeyecek şekilde hata payı olabilir. Uzaklıklar hesaplanırken en yakın konuma göre verilmiştir.

Denize uzaklık en yakın deniz kıyısı için kullanılmaktadır. İlanda belirtilen market ve restoranlar gece yarısına kadar açık olmakla birlikte birçoğu sezonluk çalışmaktadır. Bu sebeple açılış kapanış tarih ve saatleri değişebilir.

Birçok villamıza evcil hayvan alınmamakla birlikte evcil hayvana müsaade eden villalarımızda vardır. Bu durumu villa detay kısmından veya yetkili kişi veya villa sahibiyle irtibata geçerek teyit edebilirsiniz. Evcil hayvan tarafından villaya bir hasar verilmişse villa sahibi bu zararın tazmin haklarını saklı tutar.

Villalarımız ve içindeki cihazlar siz değerli misafirlerimiz gelmeden önce tüm kontrollerden geçmekle birlikte aşırı ve hor kullanım, elektrik kesintisi gibi sebeplerle birtakım teknik arızalar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda cihaza hiçbir müdahalede bulunmadan villa sahibine haber veriniz. Kendisi sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Villalarımızda tatiliniz boyunca ihtiyaç duyacağınız saç kurutma makinesi, mutfak araç ve gereçleri, havlu gibi birçok eşya mevcuttur. Ancak bu eşyaların villa dışına çıkarılması yasak olduğu için terlik, plaj havlusu vs gibi özel eşyalarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Write a Review

Villa KaiVilla KaiVilla Kai, 3 bedroom luxury concept villa located in Kalkan district. The villa has a magnificient sea view.
00