Villa Makrome 2
Villa Makrome 2
Villa Makrome 2

Villa Makrome 2 Sarıbelen - Kalkan

 • 2 bedrooms
 • 2 bathrooms
 • Sleeps 4
 • Swimming Pool: 3.5 mt, 10 mt, 150 cm

₺7,950 - ₺15,950

Weekly prices between

Description

Our newly built conservative sheltered villa is located in the Kalkan Hacolan village. It has  beautiful nature views. It has 2 bedrooms and can accommodate 4 people. In our villa's garden, there is a swing and a children's playground, which will make your vacation more enjoyable. Our villa is an excellent choice for Conservative couples considering a honeymoon vacation.Bedrooms1st Bedroom: A double bed, air conditioning, bedside table, wardrobe, vanity table, jacuzzi, bathroom, and toilet are provided.2nd Bedroom: Two single beds in this room, as well as air conditioning, a bedside table, a wardrobe, a make-up table, a bathroom, and a toilet.Living Room: The living room has a sofa set, a...

Our newly built conservative sheltered villa is located in the Kalkan Hacolan village. It has  beautiful nature views. It has 2 bedrooms and can accommodate 4 people. In our villa's garden, there is a swing and a children's playground, which will make your vacation more enjoyable. Our villa is an excellent choice for Conservative couples considering a honeymoon vacation.

Bedrooms

1st Bedroom: A double bed, air conditioning, bedside table, wardrobe, vanity table, jacuzzi, bathroom, and toilet are provided.

2nd Bedroom: Two single beds in this room, as well as air conditioning, a bedside table, a wardrobe, a make-up table, a bathroom, and a toilet.

Living Room: The living room has a sofa set, a TV, an air conditioner, and a coffee table. There is access to the pool terrace.

Kitchen: There is a dining table for six people, a high chair, a refrigerator, a dishwasher, an oven, a stove, a microwave oven, a toaster, a dining table, dinner sets, cutlery, pots and pans, and glasses in the modern American kitchen.

Pool & Garden: There is a private swimming pool, 4 sun loungers, a swing, a children's playground, garden furniture, and a barbecue in the garden.

Cleaning and Maintenance: The villa will be handed to you fully cleaned and prepared and will later be cleaned once per week during your stay. If you request extra cleaning, new sheets, pillowcases, etc. those will be provided by the staff looking after our villa and will be charged as an extra fee. 

Deposit: A deposit of 1.000 TL is required at the entrance to the villa. The villa/apartment will be checked 10 minutes before the departure from the villa. The deposit will be returned to our guests if there are no problems, such as damage or broken or lost items

Notice

Our company receives its payments via EFT/Money Transfer/Swift or online credit card payment to its corporate bank account.

Distances

 • Restaurant
  6.5 km
 • Market
  6.5 km
 • Sea
  18.5 km
 • Bus stop
  18.5 km
 • Hospital
  18.5 km
 • Centrum
  18.5 km
 • Airport
  145 km
Directions

Amenities

 • Damage deposit:
  ₺1000
 • :
  -
 • Suitable for babies
 • Suitable for kids
 • No pets are allowed
 • Events are not allowed
 • No smoking
Air Conditioner
Carpark
Satellite
Jacuzzi
BBQ
WiFi
Full Furniture
Shower Cabin
Iron
Sheltered Pool
Garden
En-suite Bathroom
TV / DVD
Microwave
Kettle
Toaster
Dishwasher
Fridge
Hairdryer

Sik Sorulanlar

Villa kiralama yapacak olduğunuz bölgeler oldukça güvenli olup her yıl binlerce aile bu bölgelerde tatillerini güvenli bir şekilde geçirmektedirler. Sizin kendi evinizin güvenlik seviyesi ne kadar ise kiraladığınız villanın da güvenlik seviyesi o kadardır.

Tüm Kiralık villalarımızda havuz ve bahçe bakımı günlük yapılmaktadır. Sabah erken saatlerde bütün işlemler tamamlanmış olup kullanıma hazır hale getirilmektedir. Havuza girerken aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs. nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmeli. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devirdaim yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Villalarımızda temizlik, müşteri giriş ve çıkış saatleri arasında yapılmakta olup her villada yedek çarşaf ve yastık kılıfı bulundurulmaktadır. Haftalık kiralamalarda hafta içerisinde temizlik ekstra ücrete tabidir ve bu ücret her villaya göre farklılık göstermektedir. Kiralık villalarımızda iki hafta veya daha uzun süre kalan müşterilerimiz isterse haftada bir temizlik ücretsiz yapılmaktadır.

Günlük kiralama ücretleri gecelik olarak hesaplanır. Örneğin pazartesi girişli bir rezervasyonda bir sonraki pazartesi çıkış yapılır. Villaların sayfamızda belirtilen fiyatlar villanın farklı aylara göre haftalık fiyatlarıdır. Bayram tatili fiyatları içinde bulunduğu ayın fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. Villa Fiyatın hesaplanması için gerekli durumlarda çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasar depozitosu; villa kiralama süresi boyunca villa ve içindeki eşyalarda oluşabilecek muhtemel zararlar için geçici olarak rezervasyon başlangıcında villa sahibine nakit olarak verilir, villada herhangi, bir hasar ve zayi oluşmamışsa rezervasyon bitiminde iade edilir.

Depozitonun iade edilmiş olması ya da hasarın talep edilmemiş olması, villa sahibinin daha sonra tespit ettiği hasarların müşteriden talep etmeyeceği anlamına gelmez. Villaya girişte depozito alınmasa bile villada hasar oluşmuşsa villa sahibi hasarın tazmini isteyebilir.

Akdeniz Villam Depozito ile ilgili hiçbir ihtilafta taraf ve sorumlu değildir. Konu müşteri ve villa sahibi arasındadır.

Aksi belirtilmediği sürece villaya giriş saati 16.00, çıkış saati ise 10.00’dır.

Villanın konaklama kapasitesi ne kadardır?Giriş çıkış saatleri villa sahibinin onay vermesi durumunda villanın müsaitlik durumuna göre esnetilebilir. Giriş ve çıkış saatlerinde aksama yaşanmaması için villa sahibi ve firmamız ile mutlaka irtibata geçiniz.

Giriş ve çıkış saatleri arasında geçen 6 saatlik süre villanın sizden sonra gelecek misafirlerimiz için ayrılan temizlik süresidir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Villanın; sitemizde belirtilen konumu yaklaşık olarak belirtilmiş olup çok az da olsa sapma payı olabilir. Plaj, market, restoran gibi konumlara olan uzaklıklar bilgilendirme amaçlı olup yaklaşık olarak mesafelerdir, 150-250 metreyi geçmeyecek şekilde hata payı olabilir. Uzaklıklar hesaplanırken en yakın konuma göre verilmiştir.

Denize uzaklık en yakın deniz kıyısı için kullanılmaktadır. İlanda belirtilen market ve restoranlar gece yarısına kadar açık olmakla birlikte birçoğu sezonluk çalışmaktadır. Bu sebeple açılış kapanış tarih ve saatleri değişebilir.

Birçok villamıza evcil hayvan alınmamakla birlikte evcil hayvana müsaade eden villalarımızda vardır. Bu durumu villa detay kısmından veya yetkili kişi veya villa sahibiyle irtibata geçerek teyit edebilirsiniz. Evcil hayvan tarafından villaya bir hasar verilmişse villa sahibi bu zararın tazmin haklarını saklı tutar.

Villalarımız ve içindeki cihazlar siz değerli misafirlerimiz gelmeden önce tüm kontrollerden geçmekle birlikte aşırı ve hor kullanım, elektrik kesintisi gibi sebeplerle birtakım teknik arızalar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda cihaza hiçbir müdahalede bulunmadan villa sahibine haber veriniz. Kendisi sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Villalarımızda tatiliniz boyunca ihtiyaç duyacağınız saç kurutma makinesi, mutfak araç ve gereçleri, havlu gibi birçok eşya mevcuttur. Ancak bu eşyaların villa dışına çıkarılması yasak olduğu için terlik, plaj havlusu vs gibi özel eşyalarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Write a Review

Villa Makrome 2Villa Makrome 2Villa Makrome 2, 2 bedroom villa honeymoon villa located in Hacioğlan Kalkan
00