Villa Mia
Villa Mia
Villa Mia

Villa Mia Patara - Kalkan

 • 2 bedrooms
 • 2 bathrooms
 • Sleeps 4
 • Swimming Pool: 3,5 mt, 11,5 mt, 1,55 cm

₺7,000 - ₺26,950

Weekly prices between

Description

You can enjoy your holiday to the fullest with Villa Mia that is located in the Patara neighborhood of Kalkan. Our conservative duplex villa, which is intertwined with nature, will fascinate our guests with its wonderful modern design. An unforgettable holiday awaits you at Villa Mia, which is located 5 km away from the Patara Sand Beach, which is a well known beach all over the world. Our spacious duplex villa has 2 bedrooms and an accommodation capacity of 4 people. It has been specially designed for our conservative guests.Note: A cleaning fee of 300 TL is charged for accommodations under 5 nights.Bedrooms1st Bedroom: Includes a jacuzzi in our double suite bedroom. Our luxurious and...

You can enjoy your holiday to the fullest with Villa Mia that is located in the Patara neighborhood of Kalkan. Our conservative duplex villa, which is intertwined with nature, will fascinate our guests with its wonderful modern design. An unforgettable holiday awaits you at Villa Mia, which is located 5 km away from the Patara Sand Beach, which is a well known beach all over the world. Our spacious duplex villa has 2 bedrooms and an accommodation capacity of 4 people. It has been specially designed for our conservative guests.

Note: A cleaning fee of 300 TL is charged for accommodations under 5 nights.

Bedrooms

1st Bedroom: Includes a jacuzzi in our double suite bedroom. Our luxurious and modern room has air conditioning, wardrobe, make-up table, nightstand, television, bathroom and a sink. It also has a unique view of Patara.

2nd Bedroom: Includes 2 single beds, air conditioning, wardrobe, vanity table, bedside table, bathroom and sink. You can watch the unique beauty of the view on the balcony located on the second floor of our duplex villa while enjoying the jacuzzi.

Living Room: Our modern living room includes a large sitting group, a television, air conditioning, satellite receiver, iron, ironing board, vacuum cleaner. The room has an exit to the pool.

Kitchen: Our modern American kitchen has a large dining table and includes all necessary kitchen utensils such as a refrigerator, washing machine, microwave oven, 4-burner stove, electric kettle, dinnerware for 4 people, pots and pans, glasses and cutlery.

Pool & Garden: There is a private swimming pool in our sheltered garden. The garden includes tables and chairs in the area where you can enjoy barbecue. There are sun loungers, parasols and a pergola where you can sunbathe comfortably as you wish.

Cleaning and Maintenance: The villa will be handed to you fully cleaned and prepared and will later be cleaned once per week during your stay. If you request extra cleaning, new sheets, pillowcases, etc. those will be provided by the staff looking after our villa and will be charged as an extra fee.

Deposit: A deposit of 750  TL is required at the entrance to the villa. The villa/apartment will be checked 10 minutes before the departure from the villa. The deposit will be returned to our guest if there are no problems such as any damage, broken or lost items.

Notice

Our company receives its payments via EFT/Money Transfer/Swift or online credit card payment to its corporate bank account.

Distances

 • Restaurant
  4,5 km
 • Market
  1,5 km
 • Sea
  7 km
 • Bus stop
  1,5 km
 • Hospital
  2 km
 • Centrum
  2,5 km
 • Airport
  120 km
Directions

Amenities

 • Damage deposit:
  ₺1000
 • :
  Nature View Villa - Nature View
 • Suitable for babies
 • Suitable for kids
 • No pets are allowed
 • Events are not allowed
 • No smoking
Air Conditioner
Balcony
Carpark
Jacuzzi
BBQ
WiFi
Full Furniture
Iron
Sheltered Pool
Garden
En-suite Bathroom
TV / DVD
Microwave
Kettle
Toaster
Dishwasher
Fridge
Hairdryer

Sik Sorulanlar

Villa kiralama yapacak olduğunuz bölgeler oldukça güvenli olup her yıl binlerce aile bu bölgelerde tatillerini güvenli bir şekilde geçirmektedirler. Sizin kendi evinizin güvenlik seviyesi ne kadar ise kiraladığınız villanın da güvenlik seviyesi o kadardır.

Tüm Kiralık villalarımızda havuz ve bahçe bakımı günlük yapılmaktadır. Sabah erken saatlerde bütün işlemler tamamlanmış olup kullanıma hazır hale getirilmektedir. Havuza girerken aşırı yağ kullanımı, elbise ile girilmesi vs. nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmeli. Havuz suyunun boşaltılması ve tekrar doldurulması yüksek maliyet ve zaman isteyen bir süreçtir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve devirdaim yapılmaktadır. Bu sebeple sağlık ve hijyen açısından hiçbir sorun olmadığından havuz suyunun değiştirilmesine gerek duyulmamaktadır.

Villalarımızda temizlik, müşteri giriş ve çıkış saatleri arasında yapılmakta olup her villada yedek çarşaf ve yastık kılıfı bulundurulmaktadır. Haftalık kiralamalarda hafta içerisinde temizlik ekstra ücrete tabidir ve bu ücret her villaya göre farklılık göstermektedir. Kiralık villalarımızda iki hafta veya daha uzun süre kalan müşterilerimiz isterse haftada bir temizlik ücretsiz yapılmaktadır.

Günlük kiralama ücretleri gecelik olarak hesaplanır. Örneğin pazartesi girişli bir rezervasyonda bir sonraki pazartesi çıkış yapılır. Villaların sayfamızda belirtilen fiyatlar villanın farklı aylara göre haftalık fiyatlarıdır. Bayram tatili fiyatları içinde bulunduğu ayın fiyatlarına göre farklılık gösterebilir. Villa Fiyatın hesaplanması için gerekli durumlarda çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hasar depozitosu; villa kiralama süresi boyunca villa ve içindeki eşyalarda oluşabilecek muhtemel zararlar için geçici olarak rezervasyon başlangıcında villa sahibine nakit olarak verilir, villada herhangi, bir hasar ve zayi oluşmamışsa rezervasyon bitiminde iade edilir.

Depozitonun iade edilmiş olması ya da hasarın talep edilmemiş olması, villa sahibinin daha sonra tespit ettiği hasarların müşteriden talep etmeyeceği anlamına gelmez. Villaya girişte depozito alınmasa bile villada hasar oluşmuşsa villa sahibi hasarın tazmini isteyebilir.

Akdeniz Villam Depozito ile ilgili hiçbir ihtilafta taraf ve sorumlu değildir. Konu müşteri ve villa sahibi arasındadır.

Aksi belirtilmediği sürece villaya giriş saati 16.00, çıkış saati ise 10.00’dır.

Villanın konaklama kapasitesi ne kadardır?Giriş çıkış saatleri villa sahibinin onay vermesi durumunda villanın müsaitlik durumuna göre esnetilebilir. Giriş ve çıkış saatlerinde aksama yaşanmaması için villa sahibi ve firmamız ile mutlaka irtibata geçiniz.

Giriş ve çıkış saatleri arasında geçen 6 saatlik süre villanın sizden sonra gelecek misafirlerimiz için ayrılan temizlik süresidir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Villanın; sitemizde belirtilen konumu yaklaşık olarak belirtilmiş olup çok az da olsa sapma payı olabilir. Plaj, market, restoran gibi konumlara olan uzaklıklar bilgilendirme amaçlı olup yaklaşık olarak mesafelerdir, 150-250 metreyi geçmeyecek şekilde hata payı olabilir. Uzaklıklar hesaplanırken en yakın konuma göre verilmiştir.

Denize uzaklık en yakın deniz kıyısı için kullanılmaktadır. İlanda belirtilen market ve restoranlar gece yarısına kadar açık olmakla birlikte birçoğu sezonluk çalışmaktadır. Bu sebeple açılış kapanış tarih ve saatleri değişebilir.

Birçok villamıza evcil hayvan alınmamakla birlikte evcil hayvana müsaade eden villalarımızda vardır. Bu durumu villa detay kısmından veya yetkili kişi veya villa sahibiyle irtibata geçerek teyit edebilirsiniz. Evcil hayvan tarafından villaya bir hasar verilmişse villa sahibi bu zararın tazmin haklarını saklı tutar.

Villalarımız ve içindeki cihazlar siz değerli misafirlerimiz gelmeden önce tüm kontrollerden geçmekle birlikte aşırı ve hor kullanım, elektrik kesintisi gibi sebeplerle birtakım teknik arızalar yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda cihaza hiçbir müdahalede bulunmadan villa sahibine haber veriniz. Kendisi sorunun en kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Villalarımızda tatiliniz boyunca ihtiyaç duyacağınız saç kurutma makinesi, mutfak araç ve gereçleri, havlu gibi birçok eşya mevcuttur. Ancak bu eşyaların villa dışına çıkarılması yasak olduğu için terlik, plaj havlusu vs gibi özel eşyalarınızı yanınızda getirmenizi rica ederiz.

Write a Review

Villa MiaVilla MiaVilla Mia, You can enjoy your holiday to the fullest with Villa Mia, located in the Patara neighborhood of Kalkan.
00